Lake Eskitme Hizmetleri | AX Mobilya
0

Lake Eskitme Hizmetleri

Mobilyanıza lake boya yaptırmayı düşünüyorsunuz ama öylece tek düzen renk olmasını istemiyorsanız eğer lake eskitme hizmetleri tam olarak bu alanda işleme girmektedir.
 
Lake eskitme hizmeti bir mobilyaya uygulanacaksa eğer öncelikle lake boya işlemi için o mobilyanın lake boya işlemi için astarlama ve zımparalama gibi işlemleri yapılır. Eskitme işlemini hangi renkte düşünüyorsanız mobilya zemin rengini ona göre ayarlarız. Örneğin zemin rengi olarak krem seçip eskitme rengi olarak ise kahverengi tarzı bir renk ile işlem yapılabilir. Siz hangi tonlarda istiyorsanız biz ona göre gerekli tonlama ayarlarını yapıyoruz.
 
Eskitme işlemi yapılırken istenirse bunlar desenleme yolu ile yapılabilir. Alanında uzman ustalarımız bu konularda farklı çalışmalar yapmış olup bu çalışmaların bazı örneklerini resim galeri bölümümüzden inceleyebilirsiniz.
 
Eğer sizde kaliteli bir eskitme işi istiyorsanız ve mobilyalarında daha hoş görüntüler oluşturmak istiyorsanız bize gelmeniz yeterli olacaktır. Hem kişiye özel olarak hem de mobilya firmalarına bu tür hizmetleri vermekteyiz..
 
İstanbul mobilya firmaları için lake eskitme hizmetlerini hem kendi yerimizde hem de firmaların kendi atölyelerinde yapmaktayız.
Lake Eskitme Hizmetleri

Mobilyalar üzerinde her türlü işinizi yapıyoruz. Lake eskitme hizmetleri için yapmanız gereken bize ulaşmak olacaktır.. Bilgileri yan tarafta okuyabilirsiniz..

Hemel
Alya
Blum
ICA
Hafele Firması
Dino Zoli
Enova Fabric