Hakkımızda Bilgiler | AX Mobilya
0

Hakkımızda Bilgiler

Workistan (AX Mobilya), UnPoo! bünyesinde olan tescilli mobilya markasıdır. Resmi bütün işlerizin ile ilgili olarak yazışmalarınız "AX Mobilya" ve "Yetkili Atölye Firmaları" olarak yapılacak ve yapılmaktadır.

AX Mobilya uzun yıllardan beri mobilya sektöründe butik imalatlar yapan bir firmaların birleşim halidir! Özellikle yurt dışında (İtalya, İngiltere, Fransa gibi..) bir çok ülkeye mobilya işi yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir. İç piyasaya yine kişiye özel olarak mobilya imalatı yapmakta olup sizlerin isteklerini sitemizde gördüğünüz örnek mobilya çalışmaları ile veya daha farklı şekilde tasarımlar ile üretim yapmaktadır. Aslen tasarım ofisi ve imalat olduğu için kişiye ve kuruma özel işleri öncelikte mimarlarımız tarafından tasarlayarak daha sonra sizlerin beğenise sunarak imalata geçirmekteyiz.

Ax Mobilya alanında uzman ve profesyonel olarak iş yapan bir çok atölyenin birleşmesinden oluştuğu için size en yakın atölyemiz ile hizmet vereceğiz. Eğer ki firmamız haricinde kendiniz bu atölyeler ile iletişim kurmuşsanız bunlardan resmi olarak bizler sorunlu olmayacağız.

Hakkımızda Bilgiler

AX Mobilya hakkında bilgiler için yapmanız gereken tek şey okumak olacaktır. Biz kimiz, neler yaptık ve neler yapıyoruz, gelecekte neler yapacağız? Bilgileri yan tarafta okuyabilirsiniz..

Hemel
Alya
Blum
ICA
Hafele Firması
Dino Zoli
Enova Fabric