Çok Amaçlı Bebek Beşikleri
0
Çok Amaçlı Bebek Beşikleri

10

4.2015

Çok Amaçlı Bebek Beşikleri

Çok amaçlı bebek beşikleri modellerinden olan ve sıkça tercih edilen ayakları tekerlekli bebek beşikleri gibi modeller yer almaktadır..

Nedir çok amaçlı bebek beşikleri? Bu ürünleri, diğer tasarımlardan farklı kılan özellik nedir? Niçin bu tasarımlara “çok amaçlı” deniyor? Şöyle açıklayalım: Çok amaçlı bebek beşikleri, sadece bir beşik görevi görmeyen bunun yanında, bebeklerin her  türlü ihtiyaçlarını gideren ve bütün arzularına cevap veren tasarımlardır. Ahşap bir bebek beşiği, alt tarafına yerleştirilen bir baza sayesinde, bebeğinizin yastık, yorgan,  battaniye ve pike gibi korunmaya yönelik gereksinimlerini rahatça saklayabilir. İçerisine birkaç çekmece ile bir dolap yerleştirilmiş bebek beşikleri de, yavrularınızın  giysilerini, minik bornozunu, havlusunu hijyenik şekilde korumaya alır.
 
Emzirme koltuklu bebek beşikleri modelleri, yavrunuzun karnını doyururken yumuşak ve esnek yapısıyla sizin dinlenmenize de fırsat yaratır. Alt değiştirme üniteli beşik ise, farklı bir alana ihtiyaç duymadan yavrunuzun günlük kişisel  temizlik bakımını rahatlıkla gerçekleştirmenizi sağlar. Çok amaçlı bebek beşikleri modellerinden olan ve sıkça tercih edilen ayakları tekerlekli bebek beşikleri, sizinle birlikte bebeğinize hareket imkanı verir ve gün içerisinde onu gözünüzün önünden ayırmanıza engel olur. İçten sallanan bebek beşikleri ile de yavrunuzu saatlerce kucağınızda gezdirmeden, ayağınızda sallama zahmeti çekmeden kolaylıkla uyutma fırsatı sağlar.
 
Birbirinden farklı modellerde üretilen bu bebek beşikleri, gösterişli ve sade modelleriyle sizlerin zevkine sunuluyor. Masif (doğal ağaç) olarak imal edilen tasarımlar, kusursuz dokuları ve estetik yapıları ile yavrularınıza konfor sağlarken, sizlere de kolay ve rahat bir yaşamın kapılarını açıyor.

Etiketler: çok amaçlı bebek beşikleri - çok amaçlı bebek beşikleri modelleri - çok amaçlı bebek beşikleri imalatı - çok amaçlı bebek beşikleri üretimi - çok amaçlı bebek beşikleri istanbul - çok amaçlı bebek beşikleri fiyatları

UYARI! YORUM ALANI TEST AŞAMASINDADIR!
Dikkat! Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

Yorum Yaz

Bu Haberlere Baktınız mı?

Varak Nedir?

8

7.2015

Varak Nedir?

Varak kelimesini bir çok yerde mobilyacılarda duymuşsunuzdur. Peki varak nedir? Altın varak nasıl yapılır?

Devamını Oku
Ahşap Boyama Teknikleri

8

7.2015

Ahşap Boyama Teknikleri

Ahşap işleri biraz ustalık isteyen işler olsa da kendiniz de bazı ipuçları ile ahşap boyama yapabilirsiniz. Ahşap boyama teknikleri hakkında bilgiler.

Devamını Oku
Ahşap Boyama Nasıl Yapılır?

8

7.2015

Ahşap Boyama Nasıl Yapılır?

Ahşap boyama ve ahşap boya ile ilgili bilmek istedikleriniz. Ahşap boyama nasıl yapılır sorusunun cevabı işte burada..

Devamını Oku
Nerede Mobilya Yaptırabilirim?

11

4.2015

Nerede Mobilya Yaptırabilirim?

Mobilya yaptıracaksınız ve karar veremiyorsunuz. İstanbul'da nerelerde mobilya yaptırabileceğiniz hakkında gerçek bilgiler burada..

Devamını Oku
2015 Ofis Mobilyaları Trendi

11

4.2015

2015 Ofis Mobilyaları Trendi

Her yıl her türlü mobilyalar için bazı trendler oluşturulur. İşte 2015 yılı ofis mobilyaları ile ilgili trendler burada. Ofis mobilya trendleri.

Devamını Oku
Evi Dekore Ettirmek İstiyorum!

11

4.2015

Evi Dekore Ettirmek İstiyorum!

Artık daha hoş ve daha göz alıcı bir dekorasyona geçme zamanı geldi diyorsanız, evimi dekore ettirmek istiyorum diyorsanız işte sizlere fırsatlar..

Devamını Oku