Garanti ve İade Şartları | AX Mobilya
0

Garanti ve İade Şartları

GARANTİ ŞARTLARI:
 
mobilya.workistan.com ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler "yetkili atölye firmaları" garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. 
 
Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. 
 
AX Mobilya garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecek. 
 
Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.
 
 
İADE ŞARTLARI:
 
mobilya.workistan.com'dan ve mağazalarımızdan satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde nedenini belirterek iade edebilirsiniz. 
 
İade işlemi, ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir. 
 
İade edilecek ürün aksesuar vb. parçalarıyla birlikte eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürünün "Garanti Şartları" bölümündeki şartlara tamamen uyması gerekmektedir. İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak ürünün kusurlu çıkması durumunda iade masrafları yetkili atölye firmaları tarafından karşılanır.
 
İade işlemi, ürünün AX Mobilya anlaşmalı atölyelerine ulaşmasıyla başlar. Yetkili atölye ekibi iade işlemini değerlendirip kısa bir süre içeresinde size sonuç ile ilgili bilgi verecektir.
 
İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama beş (5) iş günü sürmektedir.
 
Eğer ki özel mobilya tasarımı (kişiye özel butik imalat) olarak bir ürün yaptırdıysanız bu ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.
Garanti ve İade Şartları

Aldığınız veya almak istediğiniz ürünler ile ilgili olarak yasal haklarınızı buradan öğrenebilirsiniz. Garanti ve iade şartlarımızı okuyunuz.. Bilgileri yan tarafta okuyabilirsiniz..

Hemel
Alya
Blum
ICA
Hafele Firması
Dino Zoli
Enova Fabric